Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Over's

Nuk ka akoma asnjë votë

Over's është një grup artistësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Zogjte E Nates

Raiders

Okupatorat

Shteti Crew

Te Tjeret

Ex Unit

Dpk

Bloody Gangstaz Family


Tags: Over's, Over S, Overs, Over-S

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet