O.D (Overdose)
O.D (Overdose)
O.D (Overdose)
  • Emri i vërtetë:
  • Mërgim Kurti
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
O.D (Overdose) është këngëtar i njohur. Emri i tij i vërtetë është Mërgim Kurti dhe është nga Gjilani.

Më datë 20 Maj 2011, Overdose publikon videoklipin "Jom High".

Më datë 20 Mars 2014, Overlord publikon videoklipin "Veshu Zi", në bashkëpunim me Overdose.

Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0