A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Zhur 
BIOGRAFIA: Oxydit është një këngëtar. Eshte marr me rap, ka 2009taa , Kur qat Her e formoi Grupinn D.B.R Da BloODy RaPPers , (Reperat e Pergjakshem ) , Bashk me DiToO'N . Hitin e par e boni me DiToOn dhe iD'Xin "N'club Rrina" , Hitin e 2t me DiToOn dhe BaD-Wolfinn "Pa Ty", Hitin e 3t e beri me disa nga grupi DBR "Paralajmrim", Hitin e 4t e Beri me DiToO'n Cimin dhe iD'x"Qeshtu e Bojm", Hitin e 5t e beri me DiToO'n"FlooWyy"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rap Lion

Leendy

Black-T

Zone'x

Nori

Atnan Halilaj

Tossi G

Philipsx Tell'em

Gzim Kopili

Trimen


Tags: Oxydit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019