Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
P-Life

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Pjetër Thaçi
BIOGRAFIA: P-Life është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. P-Life emri i tij është Pjetër Thaçi, Është respist dhe pjesë e Grupit AU Records (Armata Ujqve) P-Life është shumë i talentuar dhe të gjitha këngët e tij i ka Balada, që janë shumë të suksesshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

AU Records

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

J.B.

Underground Mc

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Kino

Dora

Floriant Salihu (Flow)

Tags: P-Life, P Life, Pjetër Thaçi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet