Paco
Paco

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Paco është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Nëntor 2021, Paco publikon videoklipin "Fancy". Tekstin e këngës e shkroi vetë Paco, ndërsa orkestrimin u përgatit në bashkëpunim nga RZON & PllumB. Videoklipi u prodhua nga kompania Kotorri. Më datë 17 Gusht 2022, Paco publikon videoklipin "Coupe". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Paco. Më datë 20 Shkurt 2023, Paco publikon videoklipin "Ka Je"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0