Padayon
Padayon

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Benjamin Shala:
  • Vendlindja:
  • Prizren Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Padayon është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Padayoni eshte njer repper i ri i kosoves emri i tij i vertet eshte "Benjamin shala" vjen nga prizreni i lindur ne prizren, ai qe ne moshen 15 vjeqare filloj te miret me muzik gjithashtut ai i mxioj dhe i beri inqezimet veq vet ishte si nje lloj Producenti, por e la per nje koh te shkurt. Pseudonimi i tij "PadayoN" Kuptimin nuk ja dim, por informata kemi se kishte jetuar ne gjermani afer 7 vite atje e mori nga shoqnia e tij emrin " PadayoN" A...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0