Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pajtesa - Baby Boy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby Boy".
3. Video është e këngës "Baby Boy", por nuk këndohet nga Pajtesa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pajtesa - Baby Boy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

Asnjë Koment

20/12/2012

2012-12-20T13:09:07+00:00Baby Boy mos me ngacmo ti.
Se kush je ti une mir e di
Fjaleve te tua sju besoj
Boll me nuk dua te degjoj

Ti mua sme genjen dot
Tenden sdo me kesh
As neser as sot
Ti kot lodhesh frymen harxhon
Zemren dot ti sma fiton

Se ne bashk nuk shkojme
Se ne bashke smund te vazhdojme
Une ste dua ndaj ti me harro ( 2×)
Une per ty sjam tjeter kerko

Ti spo e kupton se une sta var hic
Sme intereson se truni mka ik skic
Zemra ime per ty sndjen asgje
Si ti njoh 1001

Ti kot e ke qe pas meje vjen
Se mua per ty jo hic sma ndjen
Ta them prap ta thash edhe dje
Se ti per mua me nuk je


Ky tekst u dërgua nga Pajtesa3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Pajtesa Tessi:


Komente mbi këtë këngë