TEKSTESHQIP

Pajtim Struga & Valbona Mema
Oh Moj Goce Tirane
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oh Moj Goce Tirane" kënduar nga Pajtim Struga & Valbona Mema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.