A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Përkulja E Rrejshme

Mbyllni sytë heronjtë e mi
Se po ju sillën përreth përkulje
Qe nuk janë për ju
Po për vogëlsinë e tyre.

- poem written by Pal Sokoli


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019