Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Palma Gjilan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Palma Gjilan është një produksion shumë i njohur. Produksioni Palma në Gjilan janë një produksion shumë i njohur duke qenë se janë producentët e shumë albumeve të shitura në treg nga këngëtarë të njohur. Palma tani ka zgjeruar biznesin e saj edhe më tej duke u shndërruar në një firmë e cila gjendet në Kosovë dhe në Zvicër....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Black Fish Entertainment

Manti

Gramafon

Labia

Kastrati

Oltioni

Melosi

Produksioni Ardi

Sharri

Blero Ent

Tags: Palma Gjilan


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet