Pamela
Pamela

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Pamela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Më datë 13 Shtator 2017, Pamela publikon videoklipin "Mos", në bashkëpunim me Soni Vogel. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 11 Qershor 2021, Mandi publikon videoklipin "Lali Lali", në bashkëpunim me Pamelën. Muzika e këngës u punua nga Isai Najes, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0