Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pamela Kovaçi

Tags: Pamela Kovaci, Pamela Kovaçi

Vendlindja: Elbasan    Jeton dhe vepron në        Mosha: 18 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Pamela Kovaçi është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë junior. Pamela Kovaçi lindur dhe rritur ne Elbasan. Pjesmarrese ne aktivitete te ndryshme muzikore si: Perform-fest, The mams, Gjeniu I Vogel etj. Ka intepretuar kenge te ndryshme te kengetareve te njohur por edhe kenge te kompozuara nga kompozitore te njohur Eshte njohse dhe adhuruese e muzikes bashkekohore por dhe asaj klasike e bluz, xhaz etj. Studion per muzike....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  23

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017