Pamela Kovaçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  73
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Pamela Kovaçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Pamela Kovaçi lindur dhe rritur ne Elbasan. Pjesmarrese ne aktivitete te ndryshme muzikore si: Perform-fest, The mams, Gjeniu I Vogel etj. Ka intepretuar kenge te ndryshme te kengetareve te njohur por edhe kenge te kompozuara nga kompozitore te njohur. Eshte njohse dhe adhuruese e muzikes bashkekohore por dhe asaj klasike e bluz, xhaz etj. Studion per muzike. Në Dhjetor 2012, Pamela Kovaçi merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Mishela Rapo

Artemisa Mithi

Adea Pula

Vjollca Osmani

Irsa Qosja

Desara Smakaj

Enxhi Nasufi

Enxhi Kumrija

Inis Neziri

Xhesika Polo


Tags: Pamela Kovaci, Pamela Kovaçi

Krijo Një Kartolinë