Panda Music
Panda Music
Panda Music
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Panda Music është grup autorësh dhe muzikantësh dhe label i njohur. Panda Music është një label muzikor nga Mitrovia, Kosovë. E formuar në 2018 nga Faton Aliu dhe Alban Mripa labeli është përqendruar kryesisht në produksionin e këngëve moderne hip-hop.

Panda Music zyrtarisht mban katër anëtarë: Melinda, Tonic, Denk & Dj Bannzz

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1