Panda Music
Panda Music

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Panda Music është një grup autorësh dhe muzikantësh dhe label i njohur. Panda Music është një label muzikor nga Mitrovia, Kosovë. E formuar në 2018 nga Faton Aliu dhe Alban Mripa labeli është përqendruar kryesisht në produksionin e këngëve moderne hip-hop. Panda Music zyrtarisht mban katër anëtarë: Melinda, Tonic, Denk & Dj Bannzz...

>> Lexo gjithë biografinë >>
LidhjeEmri i vërtetë Panda Music:


Komente 1