Më mbaj mend (për 1 muaj)

Panda Music

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Panda Music është një grup autorësh dhe muzikantësh dhe label i njohur. Panda Music është një label muzikor nga Mitrovia, Kosovë. E formuar në 2018 nga Faton Aliu dhe Alban Mripa labeli është përqendruar kryesisht në produksionin e këngëve moderne hip-hop. Panda Music zyrtarisht mban katër anëtarë: Melinda, Tonic, Denk & Dj Bannzz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Anëtarë në Labelin Panda Music:

Melinda Ademi

Dj Bannzz

Tonic

Denk

Tags: Panda Music, Panda

Komente 1