Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

Denk është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

Panda Music

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

Biggi

F-Boogie

Scorpion

Hanello

Valoni-G

Legjenda

Bidaki

Dj Bussulla

Wllatki

Tags: Denk, Dennk


Komente mbi këtë artist