Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Bannzz

Nuk ka akoma asnjë votë

Dj Bannzz është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

Panda Music

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bannzz, Dj Bannzz

Komente 0