Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Tonic është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2013, Tonic merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Po M'duhet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Djwron Don

Kamali

EKO

Klik

Xhema Aka Jemayli

Gjyks

Bigg V

Niku

Sony NRG

Ummet


Tags: Tonic

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet