Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandeli Tocka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Prrenjas 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Pandeli Tocka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Maj 2018, Pandeli Tocka publikon videoklipin "Trendafili Te Ben Hije"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gerion Zhuri

Toli

Kg Man

Genci Nelku

Lekssi

Gzai

Ergi Zejnuni

Francezi

Lenny

Genti Lleshi

Tags: Pandeli Tocka


Komente mbi këtë artist