A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pandora

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  72
BIOGRAFIA: Pandora is a popular singer of Tallava music. Në vitin 2003, Pandora publikon albumin "100 Vjet Pa Ty" Në Qershor 2005, Pandora merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Të Adhuroj". Në Dhjetor 2005, Pandora merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Pritja". Në vitin 2007, Pandora publikon albumin "Diamant" Në Dhjetor 2009, Adnan Daci & Pandora merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Lindem Nene Edhe Nje Here". Më datë 22 Mars 2012, Pandora publikon videoklipin "Sevdaj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Twitter

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Kafja E Mengjesit (2016)

Valles Ja Fillojme (2015)

Diamant (2007)

100 Vjet Pa Ty (2003)


» Add A Song »

Kafja E Mengjesit
Mos Nenshkruj
Pika Do Me Bjere
I Padrejt
Hak Merr Perendia
Vetmia Të Mbytë
Pasha Ty
Nuk E Paskam Dit
Deri Sa Të Vdes
Sevdaja


Related Artists:

Besarta Reshani

Viola

Entela Ilirjani

Alma Velaj

Ema Bytyqi

Liliana Kanina

Sevi

Luljeta Kuraja

Sidorela Kelmendi

Suzana Qatipi


Tags: Pandora

Pandora in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019