Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - 100 Vjet Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Qka pom vyn pranvera
dhe kjo pasuri
kur humba ma tshtrejten
hej hej hej

Shtrejten dashuri
n'Zemren tem , emrin tand
me zjarr e kam shkru
S'egziston asgje nbot
qe ka per me shu

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i re un
do te vdes per tyyy..

Me perkdhel vetmia
Ne netet pa gjum
dashuria yte hej hej hej
Me mori si lum

Ndoshta eshte 1 jet pak
ty me ta kushtu
Ndoshta ma mir eshte 2 her
per ty me jetu

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy


Ky tekst u dërgua nga XxxPandora
Publikimi: 01/12/2005


Pandora - 100 Vjet Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 Vjet Pa Ty".
3. Video është e këngës "100 Vjet Pa Ty", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0