Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Ndoshta Neser Nuk Jam Gjall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Kanë kaluar ditë e netë qe un jetoj vet
E vetmuar, zemra e shkret nje lajm po e pret
E vetmuar, zemra e shkret nje lajm po e pret

Ref.
Un pa ty Jetoj kot
As vet se di sa kam derdh lotë
As vet se di pse jam nket bot
Ditet i shtyj me 1 pik shpres
Nga ty nje lajm un po e pres
Para se te vdes

Ndoshta neser un sjam gjall
Ndoshta qyqja knon mbi varr
Ndoshta dhe ti m'kerkon me mall
E nata koft i madhi Zooot
Do te trregoj ne at booot
Sa kam derdhur loooot
aaaaa sa kam derdhur lot

Me ka lodhuuur, pruri rruges, ty duke t'kerkuuu
Cila rrugë, mund t'na bashkon prap ty edhe muuuu
Cila rrugë, mund t'na bashkon prap ty edhe muuuu

Ref.


Ky tekst u dërgua nga Zeshkanja GvPandora
Publikimi: 01/12/2003


Pandora - Ndoshta Neser Nuk Jam Gjall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta Neser Nuk Jam Gjall".
3. Video është e këngës "Ndoshta Neser Nuk Jam Gjall", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

4
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 3