Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Pika Do Me Bjere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

Si kam mundur të duroj kaç shum
Sa dhe lotët të më rrjedhin lum
Nuk duroj as një minut dot më
Se kam frikë kjo mendje mos më le

Po më iku truri ndonjë ditë
Fajtori vetëm që më ke mërzit
Do u them të gjithëve se kush je
Dhe pse vet s'do mundem të t'urrej

Refreni:
Po s'të pashë një ditë
Do më bjerë një pikë
Pika le t'më bjerë
Sa të shoh një herë
Pandora
Publikimi: 13/10/2017


Pandora - Pika Do Me Bjere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pika Do Me Bjere".
3. Video është e këngës "Pika Do Me Bjere", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0