TEKSTESHQIP

Pandora
Pika Do Me Bjere
Lyrics

Si kam mundur të duroj kaç shum
Sa dhe lotët të më rrjedhin lum
Nuk duroj as një minut dot më
Se kam frikë kjo mendje mos më le

Po më iku truri ndonjë ditë
Fajtori vetëm që më ke mërzit
Do u them të gjithëve se kush je
Dhe pse vet s'do mundem të t'urrej

Refreni:
Po s'të pashë një ditë
Do më bjerë një pikë
Pika le t'më bjerë
Sa të shoh një herë
INFO
Projekti muzikor vjen i finalizuar para audiencës i punuar mjaft këndshëm me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 13 Tetor 2017.