Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
 • Emri i Vërtetë:
 • Ndriçim Thika
 • Vendlindja:
 • Kukës 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Paniku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. I quajtur NDRICIM THIKA, njihet me emrin e artit PANIKU TMB dhe ka lindur ne KUKES ne vitin 1993, ne fshatit SHTANE. Ne vitin 1994 u shperngul ne Tirane, Kamez. Ne femijeri endrra ime ishte te beheshe FUTBOLLIST ose KENGETAR. Ne 28 NETOR te viti 2009 krijuan Grupin, THE MAGIC BOYS ose TMB. Pjestaret e pare te krupit ishin: PANIKU (Ndriçim Thika), MISTIKU (Altin Algjoni), GLOBI-ART (Elton Kraja), TONI-B (Fatjon Bitosha), INFINIT (Ndriçim Algjon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Paniku, Ndriçim Thika

Komente 0