A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pantelis Pantelidis

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62
(1983-2016)  
  • Vendlindja:
  • Athine 
BIOGRAFIA: Pantelis Pantelidis është një këngëtar i huaj i njohur. Këngëtari i njohur grek Pantelis Pantelidis ka humbur jetën në një aksident tragjik në Athinë. 32-vjeçari është aksidentuar mëngjesin e datës 18 Shkurt 2016, teksa po kthehej nga një lokal ku kishte performuar. Shpejtësia e madhe ka qenë shkaku që makina të përplaset në një pemë, duke shkaktuar vdekjen e këngëtarit grek. Në makinë bashkë me të ishin edhe dy femra dhe një tjetër mashkull. Lindur në Athinë, Pantelis u rrit në Nea Ionia, një lag...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Christos Cholidis

Tose Proeski

Baris Akarsu

Colonel Reyel

Muhabbet

Buray

Alfonso Herrera

Koray Avci

Mabel Matiz

Claude Kelly


Tags: Pantelis Pantelidis

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019