A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  41
  • Origin:
  • Selanik 
  • Residence:
  • Greqi 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Paola is a popular international artist of Pop music. Në 2005 ajo botoi albumin e saj të parë, "Silent", dhe pastaj u zhvendos në Athinë për të punuar me Stamatis Gonidis. Në vitin 2007 punoi me Soti Volanis në një duet me titull "Gjyshe dhe Gjysh", i cili pati sukses të madh. Në vitin 2008 ajo lëshoi albumin e saj të dytë, "Ne shkuam me të kuqe". Në vitin 2012, ajo lëshoi albumin "Be One With Me", i cili shkoi ari me këngë duke përfshirë Be Me Me Një, Fault, Të qetni m'afiseis duan, Artificiale, Çf...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eleftheria Eleftheriou

Edurne

Poli Genova

Elena Ristevska

Shy'm

Jennifer Peña

Dulce Maria

İrem Derici

Indila

Maite Perroni


Tags: Paola

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019