Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Paola Ola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Paola Ola është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Shtator 2019, Paola publikon videoklipin "Catelina", në bashkëpunim me Gracian Caka, Luluja & Mikel Osmanin. Teksti i këngës u shkrua nga Luluja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Armenda Gashi

Albana Zela

Tea Memeti

Lediana Matoshi

Arjeta Palushaj

Klea Markeci

Ina Torba

Sara Kapo

Donika Curraj

Jenny Jonas

Tags: Paola Ola, Paola


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet