TEKSTESHQIP

Përparim Murati (Papi)
Shqiptare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiptare" kënduar nga Përparim Murati (Papi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozoi Xheni Meçe, ndërsa tekstin e shkroi Ejup Shabani.