Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Papush Sadiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Papush Sadiku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Qershor 2012, Papush Sadiku publikon videoklipin "Deshte A S'deshte". Më datë 11 Tetor 2013, Papush Sadiku publikon videoklipin "A Më Len Pak". Videoklipi u prodhua nga Thumbz Up....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Xhustino Hasani

Egoo

Albert Radi

Markel

Arber Maliqi

Lon Shkodra

Anxhelo Miho

Shiga

Egzon Krasniqi

Aurel Thellimi


Tags: Papush Sadiku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet