A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Papushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Papushi është një këngëtar i njohur. Emri i vertete eshte Esad Berisha. Shkollen e mesme e kreu ne vendlindje ashtu edhe te mesmen, ndersa fakultetin e kreu ne UP (Prishtine). Më datë 17 Korrik 2012, Papushi publikon videoklipin "O Baby"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fikret Bislimi

Dr.Nushi

Adrian Rusta

Napoleon

Bujaa

Burim Hoxha

Acidi

Potera

Hysni Zeqiri

Valon Rama


Tags: Papushi, Esad Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019