Më mbaj mend (për 1 muaj)

Parashqevi Simaku - Ta Besova Dashurin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gocë e vogël moj fort gabova
Që ta besova mi dashninë e re
Ti vetë më deshte moj
Une të besova
Sa e pabesë mi paske qenë (2x)

Une të dita moj se të kam mike
Prandaj e lidha mi dashninë me ty
Pse ma dhe fjalen mi
E më braktise
Sa të kam dashtë une
S’ka të tregu (2x)

Une e dashur ty të thoshnja
Po nji kët fjalë moj
Jo, sta them dot ma
Se dashuninë tonë e mori vesh bota
Po i them zemrës moj
Qaj me lot (2x)

Ky marak maraku I shkretë
Nuk ma len zemrën e shkretë
Dashuninë që kam per ty
Nuk e ndrroj për kta dy sy (2x)


Ky tekst u dërgua nga  stafi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Parashqevi Simaku - Ta Besova Dashurin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Besova Dashurin".
3. Video është e këngës "Ta Besova Dashurin", por nuk këndohet nga Parashqevi Simaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Parashqevi Simaku:


Komente 0