Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paro & Mariglen Hazizaj - O Bilbili Malit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

QE NGA MAJE MALI
TE PASH ME DYLBI
DALLANDYSHE VOGEL
FALMA ZEMREN TI

TI ME PASKE NDJEKUR
ME KE BER MAGJI
O BILBILI MALIT
ZEMREN E KE TI

TE KERKOVA UJE
ME SOLLE RAKI
DALLANDYSHE VOGEL
FALMA ZEMREN TI

CE NGATEROVA SHISHEN
ATY NE SHTEPI
O BILBILI MALIT
ZEMREN E KE TI

UN RAKIN SE PI
SE JAM DJALI RI
DALLANDYSHE VOGEL
FALMA ZEMREN TI

NGA DUART E MIA
MER UJE DHE PI
OBILBILI MALIT
ZEMREN E KE TI


Paro & Mariglen Hazizaj - O Bilbili Malit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bilbili Malit".
3. Video është e këngës "O Bilbili Malit", por nuk këndohet nga Paro & Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Paro:


Komente 0