Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paro - Tavolina Shtruar O Sa Ka Lezet (Feat. Sali Malaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Tavolina shtruar
Sa paska lezet
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

O per dajon tone
Do ngrem nje shendet
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

Po na vjen kjo vallja
Aman rreth e rreth
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

O per xhaxhan tone
Do ngrem nje shendet
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet (x2)

Nusja jon princesh
Dhenderri si mbret
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

Miqesia jone
E pandar per jete
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

Me teze dhe halla
Dasma po bucet
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

Per niper dhe mbesa
Do ngrem nje shendet
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet (x2)


Ky tekst u dërgua nga LParo
Featuring: Sali Maliqi
Publikimi: 14/05/2018


Paro - Tavolina Shtruar O Sa Ka Lezet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tavolina Shtruar O Sa Ka Lezet".
3. Video është e këngës "Tavolina Shtruar O Sa Ka Lezet", por nuk këndohet nga Paro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Paro:


Komente 0