TEKSTESHQIP

Paro
Të Desha
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Desha" kënduar nga Paro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.