Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pashke

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Pashke është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Prill 2016, Pashke publikon videoklipin "Tripi O Najs"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irida Pojani

Irini

Fatlume Mamuti

Lily N

Florida Dushku

Xhirjana

Angel (Alma)

Katrin

Liza

Arjanita Shala

Tags: Pashke


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet