Patrick
Patrick

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Patrick është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 19 Shtator 2022, Patrick publikon videoklipin "Habibi Falmi". Teksti i këngës u përgatit nga Grazia, teksa për arranzhimin u kujdes Stine. Produksioni audio u realizua nga Stine....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0