A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Patris Kacurri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Patris Kacurri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ka zgjedhur të ndjekë rrugën e artit që në moshën 3-vjeçare. Ajo studion në Liceun Artistik për violinë, por më së shumti i pëlqen muzika dhe look-u rock. Patris ëndërron skenat e mëdha dhe dëshiron të bëhet e famshme. Ajo i do shumë kafshët. Në vitin 2018, Patris Kacurri merr pjesë në Voice Kids Albania, ku arriti deri në gjysëmfinale....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sara Bajraktari

Alina Jani

Kleansa Susaj

Anjeza Sejdia

Zhaklina Veizaj

Klaudia Thartori

Olivja Jaupaj

Uendi Goga

Amela Buzi

Jasmina Dervishi


Tags: Patris Kacurri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019