A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Paulin Gega

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Paulin Gega është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 21 Janar 2010, Paulin Gega publikon videoklipin "Nazelie". Më datë 4 Prill 2013, Paulin Gega publikon videoklipin "Perhare Dasma". Më datë 5 Mars 2014, Paulin Gega publikon videoklipin "Origjinale". Më datë 15 Maj 2018, Paulin Gega publikon videoklipin "Nana Ime Asht Mirdita". Më datë 22 Maj 2018, Paulin Gega publikon videoklipin "Oroshjan Jam Përgjithmonë". Muzika e këngës u punua nga Kol Susaj, ndërsa për orkestrimin u kujde...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Prebibaj

Agon Nimani

Orhan Zeneli

Chika

Viagra

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nysret Hyseni

Pellumb Elmazi

Agron Berisha


Tags: Paulin Gega

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019