Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paulin Pervathi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Paulin Pervathi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brahim Osaj

Nikoll Demaj

Naim Krasniqi (Rapsod)

Hasan Kçiqi

Fran Vorfi

Daim Zeqiri

Taulant Gashi

Zef Doçi

Ali Grabovci

Sami Gashi

Tags: Paulin Pervathi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet