Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paulo Dragaj - Fiksim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E di m'ke fiksim, qe diten kur m'ke pa
Pa dashur pa kuptuar ti m'rena ke ra
Dhe une ndjehem mire, gjithmone kur jena bashke
Pa dashur pa kuptuar kam fillu ty me t'dashte

E di se ti m'don edhe pse nuk ma thu
Me shoqet e tua ti flet per mu
Interesohesh ku jam tu shku
Nuk mi ndan syte rrin tu m'shiku
Bahesh xheloze kur m'sheh me tjera
E dalloj nga shikimi krejt vrant
Mos u shqetso se s'ma nin per tjera
Ti per mu je e vecante
Dhe une e ndjej dicka per ty
Qe diten e pare shume m'ke pelqy
Shikimi i embel drejt e ne sy
Une + ti a bahena 2
Nuk e di kush po ban hapin e pare
A vjen ti te une
A vi une me te marr
Ok banu gati me dal
Se Pauli me lambo eshte tu ardhe.


Ky tekst u dërgua nga KetaPaulo Dragaj
Publikimi: 25/08/2017
Muzika: B2N
Teksti: B2N


Paulo Dragaj - Fiksim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fiksim".
3. Video është e këngës "Fiksim", por nuk këndohet nga Paulo Dragaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Paulo Dragaj:


Komente 0