TEKSTESHQIP

Paulo
A Je
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Je" kënduar nga Paulo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj projekti muzikor u lansua në ekranet tona i ilustruar në sferën vizuale me videoklip, për produksionin e të cilit u bashkëpunua me Matteo Saldo. Videoklipi u publikua më 17 Korrik 2021. Kënga vjen me vargje nga Paulo Dragaj, ndërsa për beat-in janë përkujdesur B2N Beatz & Bvdtou Xvo.