Peki Palokaj
Peki Palokaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Peki Palokaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 14 Maj 2022, Peki Paloka publikon videoklipin "Urime Martesen". Më datë 4 Qershor 2022, Peki Palokaj publikon videoklipin "Martesa Me Dhunë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1