Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Pellumb Elmazi - E Dua Një Shok  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/1978

1978-11-30T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 17-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Dua Një Shok" kënduar nga Pellumb Elmazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pellumb Elmazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pellumb Elmazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet