Audio

Pellumb Elmazi - Stacioni Me I Ri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/02/2010

2010-02-23T21:03:36


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Stacioni Me I Ri" kënduar nga Pellumb Elmazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pellumb Elmazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pellumb Elmazi: