A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pellumb Vrinca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Pellumb Vrinca është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 24 Janar 2008, Pellumb Vrinca publikon videoklipin "Telefoni". Më datë 21 Nëntor 2011, Pellumb Vrinca publikon videoklipin "Mos Me Lendo". Më datë 1 Shtator 2012, Pellumb Vrinca publikon videoklipin "Nuse E Huaj". Më datë 3 Shtator 2012, Pellumb Vrinca publikon videoklipin "Tradhetare". Në Nëntor 2013, Pellumb Vrinca merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Sa Mekat". Më datë 3 Nëntor 2013, Pellumb Vrinca publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Dasma Shqiptare (2017)

Sa Zemra Ke? (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Jam Shqiptare
Nuse E Huaj
Dasma Shqiptare
Telefoni
Shqiptar
Mos Me Lendo
Loti I Ndarjes
Burgu
Tradhetare
Sa Zemra Ke


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Nika

Marjust Lumci

Arif Vladi

Kurt Lika

Arben Delaj

Zef Nika

Gjovalin Prroni

Gezim Zefi

Perlat Sheqeri

Lekë Dedvukaj


Tags: Pellumb Vrinca, Pellumb Vrincaj, Pellumb Vrinica

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019