Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perlat Merko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Delvine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Perlat Merko është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 4 Mars 2015, Perlat Merko publikon videoklipin "Burimi Kristalte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Perlat Merko

Komente 0