Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perlat Merko
  • Vendlindja:
  • Delvine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Perlat Merko është këngëtar. Më datë 4 Mars 2015, Perlat Merko publikon videoklipin "Burimi Kristalte".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist