Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Perlat Pashaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Perlat Pashaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 20 Dhjetor 2010, Perlat Pashaj publikon videoklipin "Jo Mo Jo S'ka Faj Minushja". Më datë 5 Gusht 2013, Perlat Pashaj publikon videoklipin "Shqiperi Me Vilajete". Më datë 21 Tetor 2013, Perlat Pashaj publikon videoklipin "Kenge Per Sulltan Nevruzin". Më datë 4 Gusht 2019, Perlat Pashaj publikon videoklipin "Ngjan Pa Behet Krushqia". Më datë 21 Dhjetor 2019, Perlat Pashaj publikon videoklipin "Banakjere"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klordian Rama

Behar Spahiu

Redi Penko

Nimet Sulkaj

Ylli Alushaj

Sokol Fejza

Ledio Arapaj

Rrapo Hazizaj

Altin Malo

Gramoz Tomorri

Tags: Perlat Pashaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet