Më mbaj mend (për 1 muaj)


Perlat Pashaj - Ngjan Pa Behet Krushqia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngjan Pa Behet Krushqia".
3. Video është e këngës "Ngjan Pa Behet Krushqia", por nuk këndohet nga Perlat Pashaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Perlat Pashaj - Ngjan Pa Behet Krushqia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

04/08/2019

2019-08-04T02:50:35+00:00Mbar na vajten te tera
krushkun qe doja e bera
gjeta mikun e vertet
ashtu si e doja vet.

Jemi nji vaterr nji buk
na ka muabeti duk
qe te dy burra te urte
te na rrojn djal e cupe

Jam krenar e koken lart
bera miqesi me fate
se gjuha na buron mjalt
dy krushqi nji tabijat.

Refreni
E thot gjith njerezija
ngjan pa behet krushqija
se mik te mir do shtepija
e pa ndar miqesija


Më Shumë Këngë Nga Perlat Pashaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet